Kur mācīties dejot?!

Ja reiz lasi šo sadaļu un ļoti gribas iemācīties kaut dažus soļus no svinga dejām, esi nonācis uz pareizā ceļa! Mācīties dejot var mājās izmantojot daudzos video klipiņus un pamācības, kas atrodami internetā – tas nemaksās neko un varēsi mācīties atbilstoši savam ātrumam un iespējām. Savukārt nekas nav vairāk piemērots tieši Tev kā privātstundas, kad treneris pievēršas tieši Tev, ņemot vērā individuālu stilu un sagatavotības pakāpi. Savukārt, cilvēkam kā sabiedriskai būtnei, visaizraujošāk un interesantāk šķiet mācīties jaunas prasmes grupā – kopējos deju treniņos. Atliek vien izvēlēties, kas Tev piemērots un piepildīt savu sapni – iemācīties dejot. Informāciju par regulārajiem deju kursiem un treneru kontaktinformāciju meklējiet šeit.
Regulārie deju kursi grupā parasti sākas septembrī un ilgst līdz maijam vai Jāņiem. Ik pa laikam, atkarībā pēc pieprasījuma, tiek rīkota jaunu dalībnieku uzņemšana Rīgā un Ādažos. Tā kā kursos tiek mācītas dažādas rutīnas un variācijas, iespējams pievienoties mācību procesam dažādos laikos – apmācību process ir pietiekami elastīgs, atliek vien sazināties ar treneriem.
Tiem, kas vēlas neatgriezeniski savu dzīvi saistīt ar svinga dejām, noteikti jādodas uz pilsētu Zviedrijā (Herräng), kur katru gadu kopš 1982. gada rīko deju nometnes. Tas nozīmē, ka apmācības vada Pasaules vadošie treneri, nometnes laikā norisinās sacensības un šovi, balles un viss ko var iedomāties – uz Herrangu ierodas svinga deju cienītāji no visām Pasaules malām. Nometnes, sacensības un ballītes notiek visās Pasaules malās, tāpēc pirms dodaties komandējumā vai ceļojumā, izmantojiet šo mājas lapu, lai atrastu Lindy Hop u.c. svinga deju organizācijas dažādās valstīs, tādējādi izzināsiet dejošanas tradīcijas arī ārpus Latvijas.
Ja vēl pēc šīs interneta vietnes izpētes rodas jautājumi kādas izskatās svinga dejas, sekojiet līdzi sociālo vakaru un ballīšu norisēm – brīvā gaisotnē iepazīsiet Lindy Hop, rokenrolu, boogy woogy, balboa, čarlstonu u.c. dejas.

Gribas uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju pēc iespējas ātrāk, lai neko nepalaistu garām, piesakies lindyhoplv@gmail.com un saņemsi informāciju vēl “karstu”! Vēlies iesaistīties sarunās un iepazīties ar dejotājiem virtuāli, pievienojies Facebook grupai! Pasākumus fotogrāfijās var apskatīt Picasa albūmā.

Leave a Reply