Viens no gada spožākajiem deju notikumiem – vienīgais projekts, kurš sevī apvieno vadošos pārstāvjus no dažādiem deju stiliem.
Divu stundu ilgā koncertā savus personīgos priekšnesumus demonstrēs vieni no atzītākajiem un nopelniem bagātākajiem Latvijas dejotājiem:
Koncertā ar ROKENROLA deju priekšnesumiem piedalīsies AIVARS TETERIS un RŪTA TETERE-BĒRZIŅA – dejotāji ar 25 gadu pieredzi tādos rokenrola un svinga deju stilos kā sporta rokenrols, bugi-vugi,lindihops, afroamerikāniskais džezs, čarlstons, u.c. Daudzkārtēji Latvijas čempioni un vairāku Pasaules čempionātu un Pasaules kausu dalībnieki sporta rokenrola augstākajā meistarības klasē pieaugušajiem. Strādā arī kā treneri, kuru audzēkņi guvuši augstus sasniegumus.
Aivars ar Rūtu ir rokenrola deju grupas „Ķengurroks” vadītāji, kuri  apmāca un popularizē šos rokenrola un svinga deju stilus, sadarbojoties ar tādiem sabiedrībā zināmiem māksliniekiem kā Pitu Andersonu, Ivaru Pētersonu, Mariju Naumovu, rokenrola orķestri Keksi, Raita Ašmaņabigbandu, Intaru Busuli un SweetWatersu.c.
BALETS: SABĪNE GURAVSKA un SERGEJS NEIKŠINS;
TAUTAS DEJAS: LATVIJAS UNIVERSITĀTES TAUTAS DEJU ANSAMBLIS “DANCIS”;
BREAKDANCE: GRUPA „CAMELOT”;
DŽEZA DEJA: LĪGAS LIBERTES DEJAS TEĀTRIS;
VĒDERDEJAS: MARGARITA KAMJAKA un JEĻENA MILOVANOVA;
SALSA (New York stils): MIHAILS GUBENKO un AĻINA PAVLOVA;
SPORTA DEJAS: EDGARS LĪNIS un ELĪZA ANCĀNE
 

Dalīties: